İnternet Sitesi Kullanım Koşulları

Bu beyan DeepSEA Tekstil Tur. Kuyumculuk İnş. Gıda Otom. Oto Kir. San. Tic. Ltd. Şti. 'nin gizlilik politikasını içerir. www.deepsea.com.tr sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.

www.deepsea.com.tr sitesi içerisindeki her türlü hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri (Sitedeki materyallere ait ad, açıklayıcı bilgi, görsel, fiyat vb.) önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme hakkını saklı tutar. İlgili değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

DeepSEA Tekstil Tur. Kuyumculuk İnş. Gıda Otom. Oto Kir. San. Tic. Ltd. Şti.'nin kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya kullanıcı tarafından daha sonra güncellenen adres, e-posta, sabit telefon, mobil telefon ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, sms, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcı ile iletişim, pazarlama ve bildirim amaçlarıyla kullanıcıya ulaşma hakkı vardır.

www.deepsea.com.tr sitesine üye olan kullanıcının hesap bilgilerinin, kullanıcı veya kullanıcı kaynaklı herhangi bir sebepten dolayı üçüncü kişilerle paylaşılmasından kaynaklanacak, kullanıcının daha önce ilan ettiği bilgilere ait değişiklik, silinme gibi işlemlerden DeepSEA Tekstil Tur. Kuyumculuk İnş. Gıda Otom. Oto Kir. San. Tic. Ltd. Şti. sorumlu değildir.

DeepSEA Tekstil Tur. Kuyumculuk İnş. Gıda Otom. Oto Kir. San. Tic. Ltd. Şti., www.deepsea.com.tr sitesindeki genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim DeepSEA markası ve diğer markalar, logo, ikon, yazılım, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahi tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi ve lisans sahibidir, yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir materyal önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dâhil olmak üzere değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki cezai sorumluluğu gerektirir. DeepSEA Tekstil Tur. Kuyumculuk İnş. Gıda Otom. Oto Kir. San. Tic. Ltd. Şti.' nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

DeepSEA Tekstil Tur. Kuyumculuk İnş. Gıda Otom. Oto Kir. San. Tic. Ltd. Şti., dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır. Kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye eder.