İptal ve İade Bilgileri

deepsea.com.tr Ürün İptal Şartları

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli. İşte bu nedenle satış öncesi olduğu kadar, satış sonrasında da sizlerin yanındayız. Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde herhangi bir sebep göstermeksizin siparişinizden vazgeçebilirsiniz. Siparişinizi iptal etmek için [email protected] adresine sipariş numaranızı ve iptal isteğinizi belirten bir mail yollamanız yeterlidir. İptal için gerekli işlemler e-postanız ulaştığı anda başlatılacaktır.

  

İade ve Değişim Şartları:

Satın almış olduğunuz üründe herhangi bir problem varsa, ya da ürün sitede gösterilenden farklı bir ürün çıkarsa aşağıdaki şartlara uymak koşulu ile iade ya da değişim yapabilirsiniz. Ürün iade ve değişim işlemlerinde ürünlerinizi Yurtiçi Kargo "359863073koduyla ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Değişim ve iade işlemlerinde üründeki problem müşteri kaynaklı ise kargo masrafları müşteriye, ürününün kendisinden ya da firmamız kaynaklı ise kargo masrafları firmamızca karşılanacaktır.

İnternet sitemizden satın aldığınız ürünlerin mağazalarımızda sadece değişimi yapılmaktadır. İade işlemleri yalnızca yukarıda belirtildiği şekilde kargo ile yapılabilmektedir. İade işlemlerinde hediye çeki tutarı düşülüp kalan tutar iade edilmektedir.

Yurtdışı siparişlerinizde iade ve değişim yapılamamaktadır.

İç giyim ürünlerinde hijyen nedeniyle iade ve değişim işlemi yapılamamaktadır.

Değişim için göndereceğiniz ürünü teslim aldıktan sonra en geç 14 gün içerisinde tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

Kapıda ödemeli bir şekilde gönderilen siparişlerde müşteriden Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli alınmaktadır. Siparişin iadesi durumunda müşterinin kargo firmasına ödemiş olduğu kapıda ödeme hizmet bedelinin iadesi firmamız tarafından yapılmamaktadır. Müşterinin ürünlere ödediği ücret tamamı ile iade edilir.

İade Şartları:

  •          Ürün ambalajı açılmış olsa da ambalaj içinden çıkan tüm aparatlar (poşet, iğne, bilgi kartı,etiket ve aparatları vs.) eksiksiz ve sağlam olarak tarafımıza geri gönderilmelidir.
  •          Ürün üzerinde hiçbir değişiklik ve deformasyon yapılmamış olarak tarafımıza geri gönderilmelidir.
  •          Ürün kesinlikle kullanılmamış olmalı, üzerinde leke, yırtık, kırık vs. hasar olmamalıdır.
  •          İç giyim ürünlerinde hijyen nedeniyle iade ve değişim işlemi yapılamamaktadır.

Ürün İade ve Değişim Adresimiz:

Adres: Altındağ Mah. 159 Sok. 2.Aysev Apt. No: 5/B Muratpaşa / ANTALYA

Tel:
+90 242 242 2880

Lütfen Unutmayın...

DeepSEA'den almış olduğunuz ürünü yukarıdaki şartlar doğrultusunda iade etmek istediğinizde, almış olduğunuz ürünü ürünün faturası ile birlikte yukarıdaki adresimize göndermeniz gerekmektedir. Mağazalarımızdan iade işlemi yapılmamaktadır.

Değişim ve İadesi Kabul Edilemeyen Ürünler:

Yukarıdaki ürünler için tanımlanan şartlara uygun olmayan ürünler değişim ve iade yapılamamaktadır.

Değişim ve İadesi Kabul Edilemeyen Ürünler:

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade edilen ürünün DeepSEA Tekstil Tur. Kuyumculuk İnş. Gıda Otom. Oto Kir. San. Tic. Ltd. Şti.' ne ulaştığı andan itibaren ürünün bedeli müşteriye iade edilir. Havale iadeleri talepleri sistemimiz tarafından bankaya bildirilir maksimum 14 iş günü içinde banka tarafından hesabınıza aktarılır.

Kredi Kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade taleplerinizi tam ve eksiksiz yaptığınız takdirde ilgili bilgiler bankanıza aktarılır ve maksimum 14 iş günü içinde banka tarafından ödeme yapılmaktadır. İlgili banka kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. (Bu süreçte DeepSEA Tekstil Tur. Kuyumculuk İnş. Gıda Otom. Oto Kir. San. Tic. Ltd. Şti. ’ın herhangi bir etkisi yoktur.)

Eğer iade ile ilgili tutarınız ilgili banka tarafından 5 iş günü geçmiş ve halen hesabınıza yatırılmamış ise [email protected] adresine göndereceğiniz bir e-posta ile bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Bu gibi durumlarda bankanızın kredi kartı servisi ile irtibata geçmeniz gerekebilir. Kredi kartı taksitli satışlarda yapılan iadeler banka tarafından kredi kartına yapılan taksit sayısınca her ay artı bakiye olarak hesabınıza yansıtılacaktır.