Öncelikle spor giyinenler ve giyinmeyi sevenlerin akıllarında hiç çıkartmadığı bir söz ile başlayalım

Basitlik zarafetin anahtarıdır. Coco Chanel

Evet, basitlik düşünüldüğünde o kadar da zor değil, dolabınız açıp acaba bu gün ne giysem diye düşünmeden önce kendi tarzınıza göre ne giysem diye düşünürseniz daha rahat giyinmemenin önemli bir püf noktasına daha ulaşmışsınız demektir.

Spor erkek giyim deyince akıllara bir eşofman, salaş bir tişört veya kazak gelmemeli. Erkek spor giyim nasıl rahat ediyorsanız öyle giyinmek demektir şimdi sizler için tarzınızı oluşturacak erkek spor giyim önerilerinden bahsedeceğiz.

Spor giyimde püf noktalardan birisi kendi tarzınıza uygun ve paralel olarak giyinmektir zaten kendi tarzınız sizin en rahat ve alışkın olduğunuz giyim olduğu için spor giyinirken de yabancılık çekmez öz güveninizi korursunuz.

Spor giyimde aynı şeyi art ardına iki gün giymeyin spor giyim demek ruh halinizin bir yansıması ve o anki rahatlığınızın dışa vurumudur, aynı kıyafeti arka arkaya iki gün giydiğinizde o rahatlıktan pek eser kalmayacağına emin olabilişiniz.

Kendinizi ifade etmek spor giyimin ayrılmaz bir parçasıdır.

Bu doğru ama bunu üstünde soğuk espiriler yazan ve hiçbir anlamı olmayan amaçsız bir tişört ile yapmaya çalışmak sizce de biraz saçma değil mi? Kendinizi ifade etmek ve akılda kalıcılığınızı arttırmak istiyorsanız. Üstünde çok karışık olmayan ve bakıldığı zaman bir anlam ifade eden desenlerden oluşan üst giyimleri tercih edebilirsiniz.

Renk tarzınızın en belirgin özelliklerini dışa vurumun da öncüdür renkler, mutluluğunuzun, üzüntünüzün, hislerinizin, yaşantınızın kısa bir özeti gibi üstünüzde taşırsınız. Bunun için renklerin uyumunu bilmesiniz en azından renkler arasında ki ayrımı öğrenmeniz gerekiyor.

Mevsim mevsim mevsim...

Ve şimdi en önemli noktalardan birine geldi sıra mevsiminde giyilen kıyafet kadar uyumlu bir tarz yoktur,  Tarzınızı oluştururken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan birisi mevsime uygun olarak giyinmektir, yani kış ya da son bahar aylarında kısa kollu giyerek dolaşan birisini hepimizin hoş karşılamayacağı malumunuzdur özellikle karşı taraf için itici bir güç haline gelebilir bu durum.

 Kış ya da son bahar aylarında giyilmesi gereken en ideal tarzınızı oluşturacak erkek spor giyim tarzı yazımızı da en yakın zamanda sizlere sunacağız.