DeepSEA Blog

Erkek Giyimde Aksesuar Kullanımı

Günlük veya özel günlerde kullanılacak bir çok erkek aksesuarı var ama asıl önemli olan bunları erkek giyim kurallarına göre, yerinde ve uyumlu kullanabilmek.
Devamını oku

Tarz Giyinmenin Püf Noktaları

Erkekler olarak bir çoğumuz giyim konusunda özensiz gibi görünsek de çoğu durumda neredeyse kadınlar kadar önem veririz kaliteli ve tarz giyinme konusuna. Bunu dışarıya da yansıtma konusunda daha başarılı olabilmemiz için kaliteli ve tarz giyinmenin hayat kurtarıcı ip uçlarını sizler için derledim. Öncelikle şunu söylemem gerekir ki şık ve tarz olmak için pahalı kıyafetler giymek zorunda değilsiniz.
Devamını oku

Kaliteli Giyimin 3 Püf Noktası

Her erkek kendi vücut ölçülerine uygun kesmimi, deseni ve rengi giymelidir ama şık olabilmek için erkek giyimin olmazsa olmazları vardır.
Devamını oku

Tarzınızı Oluşturacak Spor Giyim Önerileri

Basitlik zerafetin anahtarıdır diyerek, en iyi spor giyim kombinlerini nasıl kendinizi yormadan oluşturacağınızı öğretiyoruz.
Devamını oku

Renkli Kargolarla Rahat ve Günlük Stil

Rahatına düşkün erkeklerin en çok tercih ettiği pantolonların başında gelen kargolar yeni sezona da farklı renk seçenekleriyle giriş yapacağa benziyor. 
Devamını oku

Takım Elbise Klasiği

Her erkeğin gardrobunda yer alan takım elbiseler hayatın her alanında ihtiyaç duyduğumuz anlarda kurtarıcı parça haline gelmiştir. 
Devamını oku

Doğal Kamuflaj Trendi

Kamuflaj parçalar her sene olduğu gibi 2018’in sonbahar - kış koleksiyonun yerini almış ve hiç çekiciliğini bozmadan ilkbahar - yaz sezonu koleksiyonuna da geçiş yapmıştır.
Devamını oku

Şık Davetlerde Blazer Rüzgarı

Erkek modasının vazgeçilmez tercihleri arasında klasik yada spor tarz blazer ceketler yer alıyor.
Devamını oku

Son Yayınlar